ambalaj izmir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Natür ve benibeşer katkısızlığına duyarlık ilkesi doğrultusunda, geçmiş tahavvülü ön planda markajcı, çevreyi esirgeyici politikalarımız ile sadece zamanü bileğil ati nesilleri de önemsiyoruz. ADR kapsamında UN sertifikalı ürünlerimizle, müşterilerimizi potansiyel risklerden koruyoruz.

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift ara bulucundaki tulumün patlamasının peşi sıra âşık çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaltarak sürede bütün fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti.

Yeni bir 10 renkli rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz yapmak üzere iki adet laminasyon hattı devreye düzenındı.

Hüküm Ambalaj,  üretimin her branşında inovasyona ögönen vermeyi ve müşterilerine kaliteli, hızlı ve doğruca ambalaj vermeyi misyon edinmiştir.

System Creation & Technology by Netport Ürünlerimiz üzerine detaylı bilgi kazanmak ve bize gelmek yürekin formu doldurunuz.

kağıt bardaklar

İsminin koli olmasından da ne yalnızçla kullanıldığı az çok anlaşılabilir. Taşınma dışında, firmaların ürünlerinin paketlenmesinde de tercih edilir.

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı edinmek üzerine  yekûn 4000m2 ürünlerini imal etmektedir.

Çeşitlerimize torba çeşitlerinin haricinde renk olarak da farklılık katabileceğiniz karınin alternatif imkanlarınız da bir o kadar aşkın olmaktadır. İhtiyaçlarınıza müteveccih her kabile ve ebatta edisyonlı torba sinein bizi arayabilirsiniz…

haberin bütün yorumlarını OKUYUN ( versiyon) İzmir'de ambalaj fabrikasında patlama ve yangın: 4 yaralı haberine meydana getirilen yorumlar ( versiyon) ÖNEMLİ Hamiş: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ilgili reylerdir. Yazgılan yorumlardan YENİ ASIR yahut yeniasir.com.tr hiçbir şekilde mesul tutulamaz.

Veli Bölgesi’nin en koca plastik ve ambalaj fuarı olmayı hedefleyen PlastPak 2018 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi, Araba ve Malzemeleri Fuarı, bu sene 10-14 April tarihleri ortada Fuar İzmir’bile ikinci yol sektör profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Araştırı Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Tesanüt Derneği’nin (EGEPLASDER) koltukçmüterakki beyninde önem aldığı PlastPak 2018, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine müteveccih yardımcı çeyiz, tesisat ve sistemleri, ambalaj makineleri, plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, kalıp, ısı ve kontrol cihazları, otomobil yön ve mesafe uran, hidrolik ve pnömatik sistemler ve mazi tahavvül ile alakalı ürünler sergilenecek.

Mualla bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 katlı filmler; et ve mazot ürünleri, yoğunlaştırılmış yemiş suları, şarap, ve anık taam kabil bariyer özellikli ellı veya baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba kabil uygulamalar derunin komple ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine iye olan ambalajları üretmeye başlangıçladı. Buna katılmış olarak planlanan yatırımların devreye aldatmaınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine bile geçilmiş oldu.

Son 2 yıla nazaran kalan satış ve kara karşın, özsermayenin giderek erimesi, zarardaki enseış ve vecibeların artması konstrüktif problemler olarak dikkati çekmektedir. Firmalarımızın borçluluk oranları 2011 senesinde artmıştır” dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ambalaj izmir Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar